lodenhelrun nieuws
  1. Vrijwilligersavond 2020
  2. Dinsdag 16 juni 2020 knoopcursus
  3. Start inschrijving online 18 april 2020
  4. Dinsdag 25 juni vrijwilligersavond 2019
  5. Dinsdag 18 juni knoopcursus voor vrijwilligers 2019

Uitslag junioren 2019

STARTTIJDEN TEAMNAAM Eindtijd Totale tijd
1 18:00 Fortnite Boys 19:31:00 1:31:00
2 18:00 Biggetjes 19:28:20 1:28:20
3 18:00 Yologang 19:30:31 1:30:31
4 18:03 Sleatsjespringers 19:47:57 1:44:57
5 18:03 Hantsjebieners 19:57:41 1:54:41
6 18:03 De Stuiterballen 19:21:39 1:18:39
7 18:06 Lodenhelfamkes 19:45:43 1:39:43
8 18:06 Hijsleeuwen 19:15:07 1:09:07
9 18:06 De Drachtster Bikkels 19:53:00 1:47:00
10 18:09 Mudminions 19:44:38 1:35:38
11 18:09 Annemieke en de Boys 19:57:30 1:48:30
12 18:09 Valomsters 19:17:47 1:08:47
13 18:12 VVN1 19:45:35 1:33:35
14 18:12 VVN2 19:48:49 1:36:49
15 18:12 VVN3 19:39:11 1:27:11
16 18:15 VVN4 19:31:41 1:16:41
17 18:15 VVN5 19:31:41 1:16:41
18 18:15 VVN6 20:02:04 1:47:04
19 18:18 VVN7 20:08:28 1:50:28
20 18:18 Drekstars 19:58:00 1:40:00
21 18:18 Happy Bears 19:58:51 1:40:51
22 18:21 De Trochsetters 20:14:22 1:53:22
23 18:21 Wetterrotten 20:05:28 1:44:28
24 18:21 De Dolle Bende 20:12:10 1:51:10
25 18:24 Strong2BFit Kids 20:32:05 2:08:05
26 18:24 Heidehippers 20:09:59 1:45:59
27 18:24 Ze Zijn Er 20:17:43 1:53:43
28 18:40 Legendary Monkeys 19:52:16 1:12:16
29 18:40 De Waterratten 20:02:38 1:22:38
30 18:40 De Stoere Famkes 20:20:00 1:40:00
31 18:43 Baggerboys 20:08:57 1:25:57
32 18:43 De Drekfretters 20:00:50 1:17:50
33 18:43 WV Otto Ebbens 20:00:31 1:17:31
34 18:46 The bad guys 20:07:30 1:21:30
35 18:46 Volleybal Veenwouden 20:33:08 1:47:08
36 18:46 The Vikings 20:04:29 1:18:29
37 18:49 Adri en the Sunshine girls 20:32:45 1:43:45
38 18:49 Bikkels 20:27:00 1:38:00
39 18:49 Team Strijders 20:11:15 1:22:15
40 18:52 Rûghouwers 20:13:06 1:21:06
41 18:52 De Zonnetjes 20:33:59 1:41:59
42 18:52 Lytse Bikkeltjes 20:14:54 1:22:54
43 18:55 De Pimpa’s 20:00:00 1:05:00
44 18:55 De Rouwdouwers 20:34:31 1:39:31
45 18:55 Lodenhel chickies 20:36:05 1:41:05
46 19:10 De Piekjes 20:42:12 1:32:12
47 19:10 The Speedies 20:44:28 1:34:28
48 19:10 Feanfans 20:14:13 1:04:13
49 19:13 Kings 1 20:55:15 1:42:15
50 19:13 Kings 2 20:51:43 1:38:43
51 19:13 Kings 3 20:15:06 1:02:06
52 19:16 Kings 4 20:35:00 1:19:00
53 19:16 Kings 5 20:13:40 0:57:40
54 19:16 Kings 6 20:38:32 1:22:32
55 19:19 Kings 7 20:56:07 1:37:07
56 19:19 Kings 8 20:35:15 1:16:15
57 19:19 De Jobinder Gang 21:03:00 1:44:00
58 19:22 Einekroasswimmers 21:24:57 2:02:57
59 19:22 Bandje Kwijt 20:28:29 1:06:29
60 19:22 De Strûkjedûkers 20:40:55 1:18:55
61 19:25 De Roze Hoempels 21:08:17 1:43:17
62 19:25 Overveld – de Jong 21:11:43 1:46:43
63 19:25 De Tuttebellen 21:14:00 1:49:00
64 19:28 Wetterrotten 20:53:55 1:25:55
65 19:28 De Beukers 20:48:24 1:20:24
66 19:28 De Oeleketoeterkes 21:15:55 1:47:55
67 19:45 De Drekdukkers 21:01:18 1:16:18
68 19:45 Flying Monkey’s 20:40:31 0:55:31
69 19:45 The Cashuals 21:17:44 1:32:44
70 19:48 Smarties 21:04:05 1:16:05
71 19:48 Hanenburg 20:54:34 1:06:34
72 19:48 DJ’s Crew 21:12:35 1:24:35
73 19:51 Angel Squad 21:21:11 1:30:11
74 19:51 De Waldwrotters 21:01:34 1:10:34
75 19:51 Zoefjes 21:32:54 1:41:54
76 19:54 De Drektrekkers 21:03:28 1:09:28
77 19:54 Xplosion 21:04:21 1:10:21
78 19:54 De Beukende Boeren 21:06:30 1:12:30
79 19:57 Pink Ladies 21:27:00 1:30:00
80 19:57 The Gothica’s 21:42:39 1:45:39
81 19:57 De Drekbrûzers 21:18:21 1:21:21
82 20:00 Varkentjes 21:34:24 1:34:24
83 20:00 De Drekdravers 21:14:57 1:14:57
84 20:00 De professionele prutsers 21:35:23 1:35:23
85 20:03 Mirtoppers 21:21:47 1:18:47
86 20:03 de Sjaakie’s 21:25:30 1:22:30
87 20:03 Amateurs! 21:18:45 1:15:45
88 20:06 He ho let’s go 21:19:04 1:13:04
89 20:06 Tetene 21:36:51 1:30:51
90 20:06 De Survival Famkes 21:28:05 1:22:05