lodenhelrun nieuws
  1. Feanwâldsterwâl in survivalstand
  2. Lodenhelrun 2018 groot succes
  3. Vrijwilligersavond 2018
  4. Knoopcursus vrijwilligers
  5. 11de editie Lodenhelrun UITVERKOCHT!!!

Starttijden Senioren

STARTTIJDEN

TEAMNAAM

TEAMLEIDER

1

11:00:00

Hydromar kantoor

jan Wagenaar

2

11:00:00

Martins suurtjes

Martin van der Velde

3

11:00:00

De Drektrekkers

Folkert Luhoff

4

11:05:00

Hydromar werkplaats

Jaap Paulusma

5

11:05:00

Smapabsbev

Sander Maan

6

11:05:00

Dat moeten wel vrienden zijn

Leny Kooy

7

11:10:00

De minrunner 1.0

Jan van der Meer

8

11:10:00

Bûge of Barste !

Wietse de Vries

9

11:10:00

Vrienden 2.0

Livius Kooy

10

11:15:00

De Fleurige Froulje

Natasja Hoekstra

11

11:15:00

Go4it

Jack Beijeman

12

11:15:00

Fc waldpyk

Albert van der Werff

13

11:20:00

Flying doctors and nurses

Jose de Boer

14

11:20:00

De Bargjes

Janna Vellinga

15

11:20:00

FMT Modderlopers

Lian Hoving

16

11:25:00

Ninja’s in pyama’s

Eva Koster

17

11:25:00

Modderfuckers

Mara Beimers

18

11:25:00

Gewoon Geweldig!!

Wiena Dijkstra

19

11:30:00

Drekbekken

Wytske van der Mark

20

11:30:00

Fam

Judith van Stijn

21

11:30:00

Sunday Billy’s

Marian Dijkstra

22

11:35:00

De Billy’s

Jan Weiland

23

11:35:00

Grunfretters

Margrit boelens

24

11:35:00

Billydeklimmers

Jeroen weiland

25

11:40:00

Echte meisjes bij de lodenhel

Alie Kinderman

26

11:40:00

De sjoelblokken

Jarmo Steenhuis

27

11:40:00

De bikkels

Gerjella van Lingen

28

11:55:00

t Pilske

Roy Everts

29

11:55:00

#nietomdathetmoet

Paul Erkelens

30

12:00:00

Team Eslawald

Fokke Meirink

31

12:00:00

Awesome

J. Schippers

32

12:05:00

De Roechhouwers

Joukje

33

12:05:00

Heale Hinnen

Marloes van der Meulen

34

12:10:00

Strong2BFit

Michel Prins

35

12:10:00

Seal the deal

Bartele van der Schaaf

36

12:15:00

De Minrinners 2.0

Syta van der Pas

37

12:15:00

De Snollebollekes

Melvin Flonk

38

12:20:00

De Spetters

Dennis leistra

39

12:20:00

1-2 hupsakee

Elsina Leistra

40

12:25:00

Kâld kletske

Marieke Weiland

41

12:25:00

Team instec

Tjalling Dijk

42

12:30:00

De Strûnners

Trynke Annema

43

12:30:00

The dirty shitheads

Marc spoelstra

44

12:45:00

Ytsma

Ilse ytsma

45

12:45:00

De flammies (en Hessel)

Thea Baas

46

12:50:00

Chickies

Afke tesselaar

47

12:50:00

Falomsters

Johannes Bos

48

12:55:00

De Wrotters

Jitse Keizer

49

12:55:00

Family spirit

Jildau van den Adel

50

13:00:00

Garden and Go

Freerk Tuinenga

51

13:00:00

Team SRI

Pieter Gerrit Walsweer

52

13:05:00

Reset 1

Wytze Veenstra

53

13:05:00

Reset 2

Sytse Evert

54

13:10:00

Nerdsquad

Geert Gerben vd Veen

55

13:10:00

Abiant

Gerhard Noordhof

56

13:15:00

De Hominco’s

Douwe Pieter Reitsma

57

13:15:00

de struners

Wilco de Vries

58

13:30:00

Berggeitjes

Amber Looijenga

59

13:30:00

Beastmode

Johan Idema

60

13:35:00

Krekt as foarig jier.

Gabriel Dijkstra

61

13:35:00

Explosive

Margriet van der Heide

62

13:40:00

Hakuna Matata

Hendrica Swart

63

13:40:00

Smurf

Daniel Post

64

13:45:00

Billy the Klimmer ‘ the pretty ones’

Sylvette Smidt

65

13:45:00

Billy’s

Jan Weiland

66

13:50:00

De Sportpleats

Mechiel Zantema

67

13:50:00

Monkeytown

Jan Eisma

68

13:55:00

Team FMT!

Mark Stuut

69

13:55:00

In goeie 2de

Henk de Vries

70

14:00:00

Golden Oldies

Geert Sijtsma

71

14:00:00

De Trochdravers

Gertjan Hooghiemstra

72

14:15:00

Full House

Paul Braaksma

73

14:15:00

Dwars troch alles hinne

Anne Dirk Hietkamp

74

14:20:00

Oa praat

Jan Auke Bos

75

14:20:00

Beautys and the Beasts

Dick Wobbes

76

14:25:00

Drekrinners

Sietse de Bruin

77

14:25:00

Mei Geart troch de sleat

Annegien Bakker

78

14:30:00

Hurdkoeters

Klaas Poelstra

79

14:30:00

De Drekfretters

Rinse Procee

80

14:35:00

De Bûtenposter bikkels

Sieger Boersma

81

14:35:00

Thumbs up!

Jorrit meirink

82

14:40:00

De ouwe seunen

Wigle westerlaan

83

14:40:00

Gas is alles, remmen is angst

Siebe Meirink

84

14:55:00

Better as Dwars troch

Jan Hedzer Bakker

85

14:55:00

Winnaars van toen!

Rieuwert Braaksma

86

15:00:00

Dwars troch

Johannes Oosterbaan

87

15:00:00

Drekvretters

Klaas Kiers

88

15:05:00

Toerba Viesta

Jacco vd Mark

89

15:05:00

De Goudploeg

Douwe Graansma

90

15:10:00

De Spartanen

Rutmer Wijmenga

91

15:10:00

We doche nog een goeie poging

Berend Castelein

 

Punten van aandacht:

Verzekering:

Bijgaand ontvang je het formulier met de algemene voorwaarden.

Voor iedere deelnemer geldt, dat dit formulier ondertekend moet worden (bij minderjarigen door ouder of voogd).

Inleveren bij de jurywagen. Zonder dit formulier kan er niet gestart worden!

Parkeren:

Op onze website www.lodenhelrun.nl is een plattegrond te vinden met daarop de route voor de parkeergelegenheid.

Aanvang:

De teamleider dient zich 30 minuten voor start te melden bij de jurywagen. Hier kan het bijgevoegde formulier ingeleverd worden.

Kleedruimte:

Er is kleedruimte aanwezig op de aangewezen plaatsen bij ’t Dûke Lûk. De kleding kan hier, op eigen risico, achtergelaten worden.

Start:

Onderaan deze e-mail staan de starttijden vermeld. Er is geen mogelijkheid om de starttijden te wijzigen.

Spelregels:

De scheidsrechters, die bij de hindernissen aanwezig zijn, geven elk teamlid een punt, wanneer hij/ zij de hindernis correct uitvoert.  Ook voor de snelheid vallen punten te behalen. Na afloop past de eindjury per hindernis een omrekentabel toe wat leidt tot de totale score.


Deelnemers mogen elkaar alleen ondersteunen vanuit een hindernis. De helpende deelnemer moet dus zelf al in de hindernis zitten/ hangen/ liggen etc.

Bij de onderdelen staan meerdere gelijke hindernissen, het is de bedoeling dat er per team slechts 1 gebruikt wordt!
De run zal om 17.30 beëindigd worden, de hindernissen zullen dan afgesloten worden.

 

Na afloop:

Bij binnenkomst wordt de eindtijd geklokt. Vervolgens is er de mogelijkheid om gebruik te maken van de douches.

Prijsuitreiking:

De prijsuitreiking zal om 18.30 uur plaatsvinden.