lodenhelrun nieuws
  1. Dinsdag 25 juni vrijwilligersavond 2019
  2. Dinsdag 18 juni knoopcursus voor vrijwilligers 2019
  3. Inschrijven Lodenhelrun 2019 Zondag 7 april 00:00 uur
  4. Feanwâldsterwâl in survivalstand
  5. Lodenhelrun 2018 groot succes

Starttijden Junioren

Starttijden Lodenhelrun junioren 2019

Punten van aandacht:

Verzekering:

Bijgaand ontvang je het formulier met de algemene voorwaarden.

Voor iedere deelnemer geldt, dat dit formulier ondertekend moet worden (bij minderjarigen door ouder of voogd).

Inleveren kan bij de jurywagen. Zonder dit formulier kan er niet gestart worden!

Parkeren:

Op onze website www.lodenhelrun.nl is een plattegrond te vinden met daarop de route voor de parkeergelegenheid.

Aanvang:

De begeleider dient zich 30 minuten voor start te melden bij de jurywagen. Hier kan het bijgevoegde formulier ingeleverd worden.

Kleedruimte:

Er is kleedruimte aanwezig op de aangewezen plaatsen bij ’t Dûke Lûk. De kleding kan hier, op eigen risico, achtergelaten worden.

Start:

Onderaan deze e-mail staan de starttijden vermeld. Er is geen mogelijkheid om de starttijden te wijzigen.

Spelregels:

Bij elke hindernis is een scheidsrechter aanwezig die uitleg geeft over het onderdeel. Zodra de junioren hulp nodig hebben bij het uitvoeren van een hindernis, is de begeleider degene die deze hulp aanbiedt, de scheidsrechters zijn hier niet voor bedoeld!

Bij de onderdelen met meerdere gelijke hindernissen, is het de bedoeling dat er per team slechts 1 hindernis gebruik wordt!

Na afloop:

Na binnenkomst zal de eindtijd geklokt worden, de totale tijd van de route zal vervolgens bekendgemaakt worden.

Bij deze run is geen wedstrijdelement aanwezig!

 

STARTTIJDEN

TEAMNAAM

Begeleider

1

18:00

Fortnite Boys

Michel Prins

2

18:00

Biggetjes

Rein van der Veen

3

18:00

Lodenhel chickies

Frits Dantuma

4

18:03

Sleatsjespringers

Berber Damstra

5

18:03

Hantsjebieners

Sije Prins

6

18:03

De Stuiterballen

Anna Sibma

7

18:06

Lodenhelfamkes

Johannes Oosterbaan

8

18:06

Hijsleeuwen

Rik Tasma

9

18:06

De Drachtster Bikkels

Jeffrey Veenstra

10

18:09

Mudminions

Richard van der Molen

11

18:09

Annemieke en de Boys

Gertjan Hooghiemstra

12

18:09

Valomsters

Hendrik Westra

13

18:12

VVN1

Sander de Wilde

14

18:12

VVN2

Sander de Wilde

15

18:12

VVN3

Sander de Wilde

16

18:15

VVN4

Sander de Wilde

17

18:15

VVN5

Sander de Wilde

18

18:15

VVN6

Sander de Wilde

19

18:18

VVN7

Sander de Wilde

20

18:18

Drekstars

Jitske vd Meulen

21

18:18

Happy Bears

Bente Bakx

22

18:21

De Trochsetters

Peter

23

18:21

Wetterrotten

Hessel Ellens

24

18:21

De Dolle Bende

Rinze Golverdingen

25

18:24

Liesbeth 1

Liesbeth ten Hoeve

26

18:24

Heidehippers

Menno Meindertsma

27

18:24

Ze Zijn Er

Gosse Kingma

28

18:40

Legendary Monkeys

André Boorsma

29

18:40

De Waterratten

Danny Noordzijn

30

18:40

De Stoere Famkes

Sandra Luimstra

31

18:43

Baggerboys

Sietze Bauke Bergsma

32

18:43

De Drekfretters

Rinze Procee

33

18:43

WV Otto Ebbens

Arie Kroontje

34

18:46

The bad guys

Gosse Dijkstra

35

18:46

Volleybal Veenwouden

Sandra Feenstra

36

18:46

The Vikings

Jeroen de Nijs

37

18:49

Adri en the Sunshine girls

Adrie Kloetstra

38

18:49

Bikkels

Klaas Dijkstra

39

18:49

Team Strijders

Johannes van der Ploeg

40

18:52

Rûghouwers

B Douwes

41

18:52

De Zonnetjes

Annie Postma

42

18:52

Lytse Bikkeltjes

Steven Jan Lefferts

43

18:55

De Pimpa’s

Pieter Hazenberg

44

18:55

De Rouwdouwers

Douwe Jan Westra

45

18:55

Yologang

Anke Margryt Jacobs

46

19:10

De Piekjes

Douwe Idzerda

47

19:10

The Speedies

Ludger de Jong

48

19:10

Feanfans

Theun Plantinga

49

19:13

Kings 1

Niels Beres

50

19:13

Kings 2

Geert de Haan

51

19:13

Kings 3

Redmer Nicolai

52

19:16

Kings 4

Hessel Nicolai

53

19:16

Kings 5

Paul van der Weg

54

19:16

Kings 6

Sjoerd Postma

55

19:19

Kings 7

Rients Tijsma

56

19:19

Kings 8

Troy van der Veen

57

19:19

De Jobinder Gang

Jonas Glas

58

19:22

Einekroasswimmers

Rudy van Akker

59

19:22

Bandje Kwijt

Riemer Terpstra

60

19:22

De Strûkjedûkers

Sanne Zuidema

61

19:25

De Roze Hoempels

Annmerieke vd Hoop

62

19:25

Overveld – de Jong

Jetty de Jong

63

19:25

De Tuttebellen

Gretha van der Meulen-Sibma

64

19:28

Wetterrotten

Jilles van der Heide

65

19:28

De Beukers

Hendrica de Hoop

66

19:28

De Oeleketoeterkes

Joke Wijbenga

67

19:45

De Drekdukkers

Christiaan

68

19:45

Flying Monkey’s

Frans Jorritsma

69

19:45

The Cashuals

Devon de Bruin

70

19:48

Smarties

Fonger de Vlas

71

19:48

Hanenburg

Jakob Hanenburg

72

19:48

DJ’s Crew

Djoke Postema

73

19:51

Angel Squad

Froukje

74

19:51

De Waldwrotters

Sytse Evert Adema

75

19:51

Zoefjes

Pieter IJpma

76

19:54

De Drektrekkers

Johan Idema

77

19:54

Xplosion

H Leistra

78

19:54

De Beukende Boeren

Ljibbe Kuipers

79

19:57

Pink Ladies

Alida de Jong

80

19:57

The Gothica’s

Tjitske Gjaltema

81

19:57

De Drekbrûzers

Wietske Wiersma

82

20:00

Varkentjes

Nienke van Breeden

83

20:00

De Drekdravers

Jitze Nicolai

84

20:00

De professionele prutsers

Simone van der Wal

85

20:03

Mirtoppers

Doetie vd Lijn

86

20:03

de Sjaakie’s

Janna Vellinga

87

20:03

Amateurs!

Johanna Hoekstra

88

20:06

He ho let’s go

Bauke vd Heider

89

20:06

Tetene

Jelmer Cats

90

20:06

De Survival Famkes

Miriam Dijkstra